Medale w turnieju zdobyli:
Kategoria: Dzieci starsze | ||||||
Waga | złoty | srebrny | brązowy | 4 miejsce | 5 miejsce | 7 miejsce |
36 kg | Tracz Małgorzata (UKS Judo Wolbrom) |
Nogaj Weronika (Judo Kowala) |
Kowalski Radosław (MOSiR Bochnia) |
- | - | - |
44 kg | Takacs Atlanta (Unio Satu Mare) |
Gut Julia (MOSiR Bochnia) |
Staszkiewicz Dominika (UKS Judo Wolbrom) |
Wójcicka Melania (Judo Kowala) |
- | - |
57 kg | Kozłowska Natalia (UKS Judo Wolbrom) |
Czerlau Jennifer (Unio Satu Mare) |
Drab Patrycja (Judo Kowala) |
Szostek Joanna (UKS Judo Wolbrom) |
- | - |
33 kg | Kubas Kamil (MOSiR Bochnia) |
Gil Dawid (UKS Judo Wolbrom) |
Jakubowski Filip (Akademia Judo Rzeszów) |
Kubas Kacper (MOSiR Bochnia) |
- | - |
36 kg | Santa Laszlo (Domaszek Judo) |
Domuta Norbert (Unio Satu Mare) |
Król Dominik (UKS Judo Wolbrom) Kinses Tamas (Unio Satu Mare) |
- | Substelny Jakub (UKS Judo Wolbrom) Mik Kacper (GOK Kocmyrzów) |
- |
40 kg | Pławecki Mateusz (MOSiR Bochnia) |
Dzióbek Kacper (UKS Judo Wolbrom) |
Kyzioł Gabriel (UKS Judo Wolbrom) Kowalski Karol (MOSiR Bochnia) |
- | Rosół Szymon (UKS Judo Wolbrom) Kocioł Albin (Grot Kraków) |
- |
50 kg | Łukasik Szymon (UKS Judo Wolbrom) |
Smentek Jakub (UKS Judo Wolbrom) |
Jaroszewicz Grzegorz (UKS Judo Wolbrom) |
Gądek Norbert (MOSiR Bochnia) |
- | - |
60 kg | Śmiłek Norbert (Katana Sułkowice) |
Vajda Emanuel (Unio Satu Mare) |
Rynczak Patryk (GOK Kocmyrzów) |
- | - | - |
+60 kg | Sokół Jakub (UKS Judo Wolbrom) |
Leśniewski Alessio (Judo Kowala) |
Katona Martin (Unio Satu Mare) |
- | - | - |
Kategoria: Dzieci młodsze | ||||||
Waga | złoty | srebrny | brązowy | 4 miejsce | 5 miejsce | 7 miejsce |
24 kg | Kiwior Maciej (UKS Judo Wolbrom) |
Kołodziejczyk Bartosz (UKS Judo Wolbrom) |
Wożniak Piotr (Judo Kowala) |
- | - | - |
28 kg | Nagy Bence (Domaszek Judo) |
Sułkowski Wojciech (UKS Judo Wolbrom) |
Błasik Wiktor (UKS Judo Wolbrom) Moskal Jakub (Wisła Kraków) |
- | Hryniewicz Adam (Gwardia Opole) Dobaj Kacper (Grot Kraków) |
Baniak Krzysztof (MOSiR Bochnia) Podedworny Kacper (Gwardia Opole) |
31 kg | Filipek Mikołaj (MOSiR Bochnia) |
Gawroński Mateusz (UKS Judo Wolbrom) |
Borowiecka Kamila (UKS Judo Wolbrom) Duch Szymon (UKS Judo Wolbrom) |
- | Kowalska Alicja (Judo Kowala) Gałczyńska Wiktoria (Judo Kowala) |
Pajdziński Bartłomiej (Judo Kowala) Kok Szymon (Grot Kraków) |
32 kg | Paluchowski Ignacy (Grot Kraków) |
Pławecki Damian (MOSiR Bochnia) |
Kubas Kamil (MOSiR Bochnia) Filipek Mikołaj (MOSiR Bochnia) |
- | Burlyta Mikołaj (GOK Kocmyrzów) Karolczyk Kacper (UKS Judo Wolbrom) |
- |
34 kg | Stan Dominic (Unio Satu Mare) |
Kiwior Piotr (UKS Judo Wolbrom) |
Balogh Kolos (Domaszek Judo) |
Jakubowski Filip (Ak. Judo Rzeszów) |
Kołodziejczyk Jakub (UKS Judo Wolbrom) |
- |
37 kg | Pławecki Damian (MOSiR Bochnia) |
Jędrzejowski Dawid (Katana Sułkowice) |
Ciężadlik Mateusz (Grot Kraków) Tracz Paweł (UKS Judo Wolbrom) |
- | - | - |
39 kg | Żabczyńska Wiktoria (MOSiR Bochnia) |
Gibała Rafał (MOSiR Bochnia) |
Karolczyk Kacper (UKS Judo Wolbrom) Twardowska Maja (MOSiR Bochnia) |
- | Dziarmaga Monika (UKS Judo Wolbrom) Łach Wiktor (GOK Kocmyrzów) |
Myszor Wiktor (UKS Judo Wolbrom) Kluz Agata (MOSiR Bochnia) |
43 kg | Wątorek Oliwia (MOSiR Bochnia) |
Ordogm Balint (Domaszek Judo) |
Banyś Filip (UKS Judo Wolbrom) |
Smentek Patryk (UKS Judo Wolbrom) |
- | - |
+46 kg | Oprea Sergiu (Unio Satu Mare) |
Leśniewski Brajan (Judo Kowala) |
Kurtyka Filip (MOSiR Bochnia) |
Oprea Raul (Unio Satu Mare) |
- | - |
Punktacja medalowa Turnieju Dzieci o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom | ||
Lp. | Nazwa zespołu | Punkty |
1 | UKS Judo Wolbrom | 101,5 |
2 | MOSiR Bochnia | 73,0 |
3 | Unio Satu Mare (Rumunia) | 43,0 |
4 | Domaszeki Judo ISE (Węgry) | 22,5 |
5 | Judo Kowala | 18,5 |
6 | Katana Sułkowice | 12,0 |
7-9 | Grot Kraków | 3,5 |
7-9 | Wisła Kraków | 3,5 |
7-9 | UKJ "GOK" Kocmyrzów | 3,5 |
W turnieju uczestniczyli zawodnicy z 25 klubów z Rumunii, Węgier, Czech i Polski. W kategorii juniorów młodszych wystartowało 77 zawodników, odpowiednio w młodzikach - 71, dzieci starsze - 38, dzieci młodsze - 44. Łącznie w turnieju wystartowało 230 zawodników. Był to jeden z największych turniejów jakie zooragnizował nasz klub.