Medale w turnieju zdobyli:
Kategoria: Dzieci starsze | |||||
Waga | złoty | srebrny | brązowy | 5 miejsce | 7 miejsce |
30 kg | - | Kuraś Marta | - | - | - |
38 kg | - | - |
Barczyk Jan | - | - |
44 kg | Kaleta Ania | - | - | - | - |
52 kg | - | Maciąg Weronika | - | - | - |
+55 kg | - | Sokół Dawid | - | - | - |
Kategoria: Dzieci młodsze | |||||
Waga | złoty | srebrny | brązowy | 4 miejsce | 5 miejsce |
42 kg | Smentek Jakub | - | - | - | - |
+48 kg | Szostek Joanna | - |
- | - | - |
+50 kg | - | Sokół Jakub | Łukasik Szymon | - | - |
100 kg Robert Biegaj - II miejsce
Medale w turnieju zdobyli:
Kategoria: Juniorzy Młodsi | |||||
Waga | złoty | srebrny | brązowy | 4 miejsce | 5 miejsce |
38 kg | Barczyk Jan | - | - | - | - |
42 kg | - | - |
Barczyk Wiktor | - | - |
46 kg | Ciepał Grzegorz | - | - | - | - |
48 kg | Kaleta Ola | - | - | - | - |
52 kg | Maciąg Weronika | - | - | - | - |
57 kg | Rams Zuzanna | - | - | - | |
60 kg | Sokół Dawid | - | - | - | - |
70 kg | - | Haberka Karolina | - | - | - |
Medale w turnieju zdobyli:
Kategoria: Juniorzy Młodsi | |||||
Waga | złoty | srebrny | brązowy | 4 miejsce | 5 miejsce |
48 kg | - | - | Cieślik Klaudia | - | - |
50 kg | - | - |
- | - | Barczyk Karol |
Kategoria: Młodzicy | |||||
Waga | złoty | srebrny | brązowy | 4 miejsce | 5 miejsce |
42 kg | - | - | Barczyk Wiktor | - | - |
48 kg | - | Cieślik Klaudia |
Kaleta Ola | - | - |
57 kg | Rams Zuzanna | - | - | - | - |
Medale w turnieju zdobyli:
Kategoria: Juniorzy Młodsi | |||||
Waga | złoty | srebrny | brązowy | 4 miejsce | 5 miejsce |
46 kg | Barczyk Wiktor | - | - | - | - |
48 kg | Kaleta Ola | Cieślik Klaudia |
- | - | - |
50 kg | Barczyk Karol | - | - | - | - |
57 kg | - | Rams Zuzanna | - | - | - |
63 kg | - | - | Osmęda Karolina | - | - |
73 kg | Długosz Maciek | - | - | - | - |
Kategoria: Juniorzy | |||||
Waga | złoty | srebrny | brązowy | 4 miejsce | 5 miejsce |
66 kg | - | Natkaniec Krzysztof | - | - | - |
73 kg | - | Długosz Maciek |
- | - | - |
Medale w turnieju zdobyli:
Kategoria: Dzieci starsze | |||||
Waga | złoty | srebrny | brązowy | 4 miejsce | 5 miejsce |
30 kg | Kuraś Marta (UKS Judo Wolbrom) |
Kiebzak Wiktor (Katana Sułkowice) |
Dzióbek Weronika (UKS Judo Wolbrom) |
Wszołek Iza (MOSiR Bochnia) |
- |
33 kg | Witkowski Bartek (Grot Kraków) |
Boroń Mikołaj (MDK Kraków) |
Rynduch Jakub (MOSiR Bochnia) |
- | - |
36 kg | Boka Bendeguz (Judo Domaszek) |
Olchawa Bartek (MOSiR Bochnia) |
Barczyk Jan (UKS Judo Wolbrom) |
Osiak Mateusz (Sosnowiec) |
Zarychta Max (Tarnowskie Góry) |
40 kg | Kokoszka Piotr (Sosnowiec) |
Adamczyk Maciej (Grot Kraków) |
Garłacz Krzysztof (Hejnał Kęty) Binek Jakub (Tarnowskie Góry) |
- | Malicki Mateusz (Sosnowiec) Hatala Ignacy (Hejnał Kęty) |
44 kg | Kaleta Ania (UKS Judo Wolbrom) |
Cichy Karolina (Tarnowskie Góry) |
Król Wiktoria (UKS Judo Wolbrom) |
Baniak Karolina (MOSiR Bochnia) |
Król Julia (Kocmyrzów) |
50 kg | Kozak Krzysztof (MOSiR Bochnia) |
Nosalski Jakub (MOSiR Bochnia) |
Buczek Dawid (MOSiR Bochnia) |
Kołodziejczyk Mikołaj (Hejnał Kęty) |
- |
52 kg | Pogłódek Justyna (UKS Judo Wolbrom) |
Maciąg Weronika (UKS Judo Wolbrom) |
Paś Natalia (UKS Judo Wolbrom) |
Bargieł Małgorzata (Katana Sułkowice) |
- |
55 kg | Sokół Dawid (UKS Judo Wolbrom) |
Kotara Sebastian (MOSiR Bochnia) |
Darbacz Jan (Żak Kielce) Choma Oliwier (MOSiR Bochnia) |
- | Solecki Daniel (Sosnowiec) Droś Kacper (Tarnowskie Góry) |
+66 kg | Ordogh Andras (Judo Domaszek) |
- | - | - | - |
Kategoria: Dzieci młodsze | |||||
Waga | złoty | srebrny | brązowy | 4 miejsce | 5 miejsce |
24 kg | Kowalski Radosław (MOSiR Bochnia) |
Baniak Krzysztof (MOSiR Bochnia) |
Sułkowski Wojtek (UKS Judo Wolbrom) |
- | - |
26 kg | Wątorek Oliwia (MOSiR Bochnia) |
Kubas Kacper (MOSiR Bochnia) |
Kubas Kamil (MOSiR Bochnia) |
- | - |
33 kg | Dzióbek Kacper (UKS Judo Wolbrom) |
Kowalski Karol (MOSiR Bochnia) |
Moskal Wojciech (Katana Sułkowice) Piechota Edgar (Katana Sułkowice) |
- | Konkis Mikołaj (UKS Judo Wolbrom) Król Alan (Kocmyrzów) |
40 kg | Smentek Jakub (UKS Judo Wolbrom) |
Luty Mateusz (Kocmyrzów) |
Krzywański Jan (UKS Judo Wolbrom) |
Kaczmarczyk Krzysztof (Kocmyrzów) |
- |
45 kg | Stanuszek Konrad (MOSiR Bochnia) |
Kozik Jan (Katana Sułkowice) |
Szyc Aleksy (Żak Kielce) Pyczek Tomasz (Żak Kielce) |
- | Stępień Maciej (Żak Kielce) Korpała Radosław (MOSiR Bochnia) |
45 kg | Kozłowska Natalia (UKS Judo Wolbrom) |
Śmiłek Norbert (Katana Sułkowice) |
Paś Anna (UKS Judo Wolbrom) |
Kościólek Kamil (UKS Judo Wolbrom) |
- |
+55 kg | Sokół Jakub (UKS Judo Wolbrom) |
Łukasik Szymon (UKS Judo Wolbrom) |
Szostek Joanna (UKS Judo Wolbrom) |
- | - |
Punktacja medalowa o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom | ||
Lp. | Nazwa zespołu | Punkty |
1 | UKS Judo Wolbrom | 94,0 |
2 | MOSiR Bochnia | 72,0 |
3 | Katana Sułkowice | 22,0 |
4 | Judo Domaszek (Węgry) | 14,0 |
5 | Grot Kraków | 12,0 |
6 | Żak Kielce | 10,5 |
7 | UKS Judo Ahinsa Tarnowskie Góry | 8,5 |
8 | Budowlani Sosnowiec | 7,0 |
9-10 | Jordan Kraków | 5,0 |
9-10 | UKJ "GOK" Kocmyrzów | 5,0 |
11 | Hejnał Kęty | 3,5 |
Medale w turnieju zdobyli:
Kategoria: Młodziczki | |||||
Waga | złoty | srebrny | brązowy | 4 miejsce | 5 miejsce |
40 kg | Miskolczi Lotti (Domaszek Judo) |
Majcher Danuta (Jordan Kraków) |
Zelek Aleksandra (MOSiR Bochnia) |
- | - |
44 kg | Mihalovits Kinceso (Domaszek Judo) |
Bobilewicz Karolina (Wisła Kraków) |
Adamczyk Dagmara (UKS Judo Wolbrom) |
- | - |
48 kg | Cieślik Klaudia (UKS Judo Wolbrom) |
Kaleta Ola (UKS Judo Wolbrom) |
Kowalska Ilona (MOSiR Bochnia) |
- | - |
52 kg | Kubas Patrycja (MOSiR Bochnia) |
Gładysz Kamila (Jordan Kraków) |
- | - | - |
57 kg | Rams Zuzanna (UKS Judo Wolbrom) |
Klimek Julia (Wisła Kraków) |
- | - | - |
63 kg | Bień Aleksandra (Wisła Kraków) |
Osmęda Karolina (UKS Judo Wolbrom) |
- | - | - |
70 kg | Sobalska Karolina (Wisła Kraków) |
Haberka Karolina (UKS Judo Wolbrom) |
Dach Karolina (UKS Siemaszki) |
- | - |
Kategoria: Młodzicy | |||||
Waga | złoty | srebrny | brązowy | 4 miejsce | 5 miejsce |
38 kg | Kordas Oskar (Wisła Kraków) |
Kiebzak Michał (Katana Sułkowice) |
Bernal Jakub (Jordan Kraków) |
- | - |
42 kg | Gunics Endre (Domaszek Judo) |
Barczyk Wiktor (UKS Judo Wolbrom) |
Kluś Krystian (Yamabushi Zakopane) |
Banachowicz Kamil (Yamabushi Zakopane) |
Kania Adam (Katana Sułkowice) |
46 kg | Pawłowski Filip (Żak Kielce) |
Ciepał Grzegorz (UKS Judo Wolbrom) |
Klęsk Karol (Jordan Kraków) |
Włodarski Kamil (Wisła Kraków) |
- |
50 kg | Barczyk Karol (UKS Judo Wolbrom) |
Kamiński Grzegorz (Żak Kielce) |
Mouttet Stanisław (Jordan Kraków) |
Kras Maciej (PM Tarnów) |
- |
55 kg | Skocz Sławomir (Wisła Kraków) |
Wnęk Maksymilian (Grot Kraków) |
Kukułka Tomasz (Wisła Kraków) |
Guzowski Hubert (Wisła Kraków) |
- |
60 kg | Ouerfelli Kerim (Jordan Kraków) |
Żuber Szymon (UKS Judo Wolbrom) |
Kamizelka Szymon (Żak Kielce) |
Stożek Szymon (Wisła Kraków) |
Woźniak Jan (Wisła Kraków) |
66 kg | Kałucki Wojciech (Grot Kraków) |
- | - | - | - |
73 kg | Podgórski Mikołaj (Jordan Kraków) |
Bujak Michał (PM Tarnów) |
Skupień Piotr (Yamabushi Zakopane) |
Piwowarczyk Sławomir (Wisła Kraków) |
- |
Punktacja medalowa o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom | ||
Lp. | Nazwa zespołu | Punkty |
1 | UKS Judo Wolbrom | 54,5 |
2 | Wisła Kraków | 41,5 |
3 | Jordan Kraków | 34,5 |
4 | Judo Domaszek (Węgry) | 21,0 |
5-6 | Grot Kraków | 15,5 |
5-6 | Żak Kielce | 15,5 |
7 | MOSiR Bochnia | 14,0 |
8 | Yamabushi Zakopane | 7,0 |
9-10 | Katana Sułkowice | 5,0 |
9-10 | PM Tarnów | 5,0 |
11 | UKS Siemaszki | 3,5 |
Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski Juniorów, -ek i Juniorów, -ek Młodszych w Judo
Turniej Rankingowy Młodzików i Młodziczek w Judo
Międzynarodowy Turniej Dzieci w Judo Wolbrom