+78kg
Papaj Ola - 7 miejsce
Z okazji 50-cio lecia istnienia Polskiego Związku Judo, Europejska Unia Judo przyznała trenerowi Czesławowi Łaksie - 7 DAN - Honorowy Złoty Medal Europejskiej Federacji Judo w uznaniu zasług położonych w rozwój JUDO.
Z okazji przypadającego 10-cia istnienia naszego klubu w uznaniu zasług dla rozwoju Judo w Polsce, Polski Związek Judo przyznał następujące odznaczenia:
Srebrna Honorowa odznaka PZ JUDO
Zawodnicy:
Biegaj Robert
Haberka Michał
Kucharska Nina
Trenerzy:
Banyś Przemysław
Olewiński Andrzej
Działacze:
Nowacka Dorota - społeczny lekarz sekcji
Haberka Barbara - społeczny skarbnik sekcji
Sponsorzy i działacze założyciele:
Konsor Andrzej - prezes ES System K Wolbrom
Banyś Władysław - prezes FTT Stomil Wolbrom
Miyata Akira - b. prezes Tokai Rubber Industries Tokio
Łaksa Jan - Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom
Odznaki brązowe:
Zawodnicy:
Papaj Aleksandra
Pepera Beata
Kuganda Mateusz
Działacze:
Nowicki Romuald - prezes Zarządu sekcji
Kuganda Stanisław - b. prezes Zarządu sekcji
Barczyk Ewa - przewodnicząca Komisji Rewizyjnej Sekcji, opieka medialna
Dziennikarze:
Szota Wojciech - Wieści Wolbromskie
Sypień Jacek - Dziennik Polski
Największych sukces w dotychczasowych startach w tym Turnieju, na 164 kluby biorące udział w Turnieju z calej Europy w tym kilku reprezentacji Państw nasza druzyna zdobyla 12 miejsce, gromadząc 23 punkty. W Turnieju wzieło udział 1412 z 21 państw
Wyniki naszych zawodników:
22kg
Kuras Marta - 1 miejsce - kategoria dzieci - tr. Banyś
30kg
Kaleta Ola - 2 miejsce - kategoria dzieci - tr. Łaksa, Biegaj
33kg
Natkaniec Joanna - 3 miejsce - kategoria dzieci - tr. Banyś
Wardęga Izabela - 5 miejsce - kategoria dzieci - tr. Biegaj
36kg
Pogłódek Justyna - 1 miejsce - kategoria dzieci - tr. Łaksa, Biegaj
40kg
Rams Zuzanna - 1 miejsce - kategoria dzieci - tr. Banyś
52kg
Ciepał Magda - 5 miejsce - kategoria dzieci - tr. Banyś
57kg
Pepera Beata - 2 miejsce - kategoria juniorzy - tr. Łaksa
Pepera Beata - 3 miejsce - kategoria seniorzy - tr. Łaksa
81kg
Haberka Michal - 5 miejsce - kategoria seniorzy - tr. Łaksa
100kg
Robert Biegaj - 3 miejsce
100kg
Rafał Skoczeń - 3 miejsce - brązowy medal
50kg
Rams Antoni - 2 miejsce
Długosz Maciej -3 miejsce
Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski Juniorów, -ek i Juniorów, -ek Młodszych w Judo
Turniej Rankingowy Młodzików i Młodziczek w Judo
Międzynarodowy Turniej Dzieci w Judo Wolbrom